Nieuws
Welkom
Clinic
Uitslagen
Verslagen
Trainingen
Duurlopen
Loopagenda
Contact
Lidmaatschap
Links

 

Alleen voor leden:
Gebruikersnaam
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten?

Uitslagen

Ben je lid van onze loopgroep, heb je aan een prestatieloop of wedstrijd meegedaan en ben je tevreden over het resultaat of gewoon trots dat je mee gedaan hebt? Vul dit formulier in en jouw uitslag wordt vermeld.

[prev] [0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [next

LEGiO-run, Grootegast 8 April 2017

Robert Santema 10 km 00:47:59
Robert Santema 5 km 00:32:11 samen met dochter
Meindert ter Veer 10 km 00:33:41
Anne-Marie Vroom Selten 10 km 00:56:57

NL Veldloop voor Ambtenaren, Harderwijk 5 April 2017

Karin Danhof 6 km 00:31:06 1e plaats cat 55+
Rompt Noordenbos 12 km 01:02:04
Ellen Janssen-Nijholt 9 km 01:01:01
Ageeth Huizenga 9 km 00:51:28 PR

Raitdaiprun, Sauwerd 1 April 2017

Coos Datema 10 mile 01:19:50
Luuk Kruizinga 10 km 00:45:50

Cauberg Trail, Valkenburg 1 April 2017

Pieter de Haan 18 km 02:08:05
Rompt Noordenbos 18 km 02:03:40

Monnikenloop, Schiermonnikoog 25 March 2017

Kees Afman 10 mile 01:17:08
Harma Apol Aardema 10 km 01:08:08
Albertine Bastiaan 10 km 01:03:26
Marian de Haan 10 km 01:10:12
Pieter de Haan 10 mile 01:29:28
Marijke Hondebrink 10 km 01:07:56
Stien Hut 10 km 00:56:06
Sandra Kreuning 10 km 00:55:48
Janny Lanting-Norden 10 km 01:07:55
Rompt Noordenbos 10 mile 01:39:29
Jenny Schipper 10 km 01:06:56
Joan Wijbenga 10 km 01:06:23
Els van der Zwaag 10 km 00:55:40 PR
Jolanda van Os 5 km 00:29:22
Jan Pijpker 10 mile 01:28:40
Anne-Marie Vroom Selten 10 mile 01:40:14
Marieke van der Pers 10 km 01:04:56
Anja Euwema 10 km 01:05:07
Titia Pijpker 10 km 01:10:12
Trees Wimmenhove 10 km 01:00:51
Margriet van Straten 5 km 00:32:31
Afina Mechielsen 10 km 01:05:32
Marco Janssen 10 km 01:05:21
Ellen Janssen-Nijholt 10 km 01:06:03
Zinja Wierenga-Sportel 10 km 01:02:47
Margriet Offringa 10 km 01:04:11
Metty De Haas 10 km 01:06:46
Gertjan de Haas 10 mile 01:42:52
Pierre de Hei 10 mile 01:40:15
Miranda Buijs 10 km 01:10:11

Drents Friese Wold Marathon, Diever 25 March 2017

Coos Datema 28 km 02:37:49

Leekster Lente Loop, Leek 25 March 2017

Luuk Kruizinga 21 km 01:47:17
Meindert ter Veer 21 km 01:17:19 2e cat MSEN
Dirk Schipper 10 km 01:01:17

Halve van Haren, Haren 11 March 2017

Kees Afman 21 km 01:58:53 haas Carolien
Allard Bloem 21 km 01:55:21
Karin Danhof 21 km 02:00:08
Coos Datema 21 km 01:52:55
Philip Elsinga 21 km 01:47:48
Willie Elsinga 21 km 02:05:40
Corrie Klompien 21 km 02:13:23
Sandra Kreuning 21 km 02:04:34
Luuk Kruizinga 21 km 01:41:45
Bineke Priet 12 km 01:15:08
Marjon Reigersberg 12 km 01:22:10
Els van der Zwaag 21 km 02:11:51
Erwin van der Zwaag 21 km 01:49:26
Jan Pijpker 21 km 01:56:24
Auke de Jong 21 km 01:52:37
Sophie Crijns 21 km 02:04:33 PR
Carolien Kremer-Bolt 21 km 01:58:52 Debuut

Nacht van Groningen, Groningen 4 March 2017

Kees Afman 21 km 01:41:17
Robert Santema 21 km 01:54:38
Wijnand Helfrich 21 km 01:59:38
Ester Plenter 10 km 01:02:57
Pieter Jansen 21 km 01:52:02
Meindert ter Veer 10 km 00:34:36 2e cat MSEN

Texel Trail, De Koog 18 February 2017

Pieter de Haan 25 km 02:36:29
Rompt Noordenbos 25 km 02:29:54

Groet uit Schoorl, Schoorl 12 February 2017

Allard Bloem 30 km 02:40:23
Karin Danhof 30 km 03:00:37
Philip Elsinga 30 km 02:46:47
Stien Hut 30 km 03:13:48
Rob van der Meulen 30 km 02:39:14 Met dank aan Erwin
Els van der Zwaag 30 km 03:08:03
Erwin van der Zwaag 30 km 02:39:13

Blaauwbekmarathon, Blauwestad/Oostwold 4 February 2017

Luuk Kruizinga 21 km 01:44:15

Arnoud Magnin Wintercross, Zuidlaren 29 January 2017

Meindert ter Veer 8 km 00:31:55 2e plaats
Dirk Schipper 10 km 01:00:00

Ambtenarencross Noord Nederland , Hoogeveen 22 January 2017

Karin Danhof 5 km 00:27:30 1e cat D50+

Groene 4 Mijl, Eelde 22 January 2017

Jolanda van Os 4 mile 00:37:27 opmerking
Afina Mechielsen 4 mile 00:41:53
Miranda Buijs 4 mile 00:41:40

Nieuwjaarsloop, De Wilp 7 January 2017

Robert Santema 10 km 00:50:02
Allard Bloem 21 km 01:51:13
Karin Danhof 21 km 02:03:12
Els van der Zwaag 21 km 02:03:12 PR
Erwin van der Zwaag 21 km 01:46:51

Valkema Sport Oudejaarsloop, Blijham 31 December 2016

Coos Datema 21 km 02:12:38
Corrie Klompien 21 km 02:12:38 PR
Luuk Kruizinga 21 km 01:40:46 Bruto tijd
Rob van der Meulen 21 km 01:52:41 training voor Schoorl

Adventurerun Ameland , Nes 17 December 2016

Kees Afman 21 km 01:49:25
Allard Bloem 21 km 01:49:39
Karin Danhof 21 km 02:03:38
Ester Plenter 10 km 01:01:05
Jan Pijpker 21 km 01:55:25
Titia Pijpker 10 km 01:10:49
Marco Janssen 10 km 01:05:30
Ellen Janssen-Nijholt 10 km 01:06:18
Ageeth Huizenga 10 km 01:06:22
Heleen Velvis 5 km 00:36:09
Emma Steegstra 10 km 01:06:21

Decemberloop, Peize 17 December 2016

Luuk Kruizinga 15 km 01:05:18 PR

Nienoord Crossloop, Leek 3 December 2016

Philip Elsinga 10 km 00:50:35
Willie Elsinga 10 km 00:54:37
Meindert ter Veer 10 km 00:36:11 3e plts
Dirk Schipper 10 km 00:57:58

Intersport Supersport Roden Herfstcross, Norg 26 November 2016

Luuk Kruizinga 9 km 00:42:05
Rob van der Meulen 9 km 00:46:43
Meindert ter Veer 9 km 00:32:59
Grico Sikkema 9 km 00:44:20
Sieger Haakma 9 km 00:36:04
Gertjan de Haas 9 km 00:57:51

Zevenheuvelenloop, Nijmegen 20 November 2016

Dirk Schipper 15 km 01:27:18
Jan Pijpker 15 km 01:20:17 Pr.
Anne-Marie Vroom Selten 15 km 01:27:11
Anja Euwema 15 km 01:39:43
Titia Pijpker 15 km 01:49:07 Debuut
Ageeth Huizenga 15 km 01:31:05
Froukje Kooij 15 km 01:19:13

RunForestRun Holtingerveld, Havelte 19 November 2016

Pieter de Haan 30 km 03:20:41
Rompt Noordenbos 30 km 03:53:32

Polderputtenloop, Ter Apel 6 November 2016

Leo Klein 10 km 00:52:21

20e Berenloop, West-Terschelling 6 November 2016

Kees Afman 42 km 03:49:14
Heidi van den Berg 21 km 01:51:08
Allard Bloem 21 km 01:47:10
Coos Datema 42 km 03:54:21
Ester Plenter 21 km 02:08:44
Dirk Schipper 21 km 02:05:50
Jan Pijpker 21 km 02:05:32 Pacer voor Marinda
Marinda Pijpker 21 km 02:05:48 Pr.
Anne-Marie Vroom Selten 21 km 02:08:28
Pierre de Hei 21 km 02:08:44

Kleintje Berenloop, Terschelling 5 November 2016

Hanny Cazemier 10 km 01:13:05
Titia Pijpker 10 km 01:10:34

Zeemijlenloop, Delfzijl 30 October 2016

Luuk Kruizinga 11 km 00:47:19 PR

RunForestRun, Indian summer trail, Rolde 29 October 2016

Pieter de Haan 27 km 02:50:55
Stien Hut 14 km 01:27:38
Rompt Noordenbos 27 km 02:46:35
Anja Euwema 14 km 01:39:16
Ageeth Huizenga 14 km 01:27:00

TCS Amsterdam Marathon 2016, Amsterdam 16 October 2016

Kees Afman 21 km 02:07:49 Met dochter
Reinder Bergsma 42 km 03:17:30 PR
Karin Danhof 21 km 02:03:46
Meindert ter Veer 42 km 02:59:10 Debuut
Grico Sikkema 42 km 03:58:27 Debuut
Sieger Haakma 42 km 03:00:48 Debuut
Kees Kuipers 42 km 03:51:31

Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren 15 October 2016

Luuk Kruizinga 10 km 00:42:35

Vollemaansloop, Eelde 15 October 2016

Miranda Buijs 5275 meter 00:34:41

30ste 4 Mijl , Groningen 9 October 2016

Harma Apol Aardema 4 mile 00:37:39
Robert Santema 4 mile 00:44:10 samen met dochter
Allard Bloem 4 mile 00:33:55 met dochter
John Boersma 4 mile 00:33:26
Karin Danhof 4 mile 00:33:40
Coos Datema 4 mile 00:30:05
Peter Disseldorp 4 mile 00:39:29
Annet Hensums 4 mile 00:36:26
Rins Herder 4 mile 00:30:20
Sake Jager 4 mile 00:38:15
Leo Klein 4 mile 00:41:33 samen met dochter
Corrie Klompien 4 mile 00:37:18
Wiebe Kloppenburg 4 mile 00:35:06 Haas voor collega Diana!
Johan de Wagt 4 mile 00:36:05
Els van der Zwaag 4 mile 00:34:41 PR
Erwin van der Zwaag 4 mile 00:27:19
Meindert ter Veer 4 mile 00:21:45
Jan Pijpker 4 mile 00:32:13 Debuut
Auke de Jong 4 mile 00:30:13
Koos De Vries 4 mile 00:34:02
Marieke van der Pers 4 mile 00:35:31
Anja Euwema 4 mile 00:40:35
Titia Pijpker 4 mile 00:42:55
Laurens Mos 4 mile 00:32:27
Afina Mechielsen 4 mile 00:39:44
Ellen Janssen-Nijholt 4 mile 00:42:51
Ageeth Huizenga 4 mile 00:36:30
Ilja Boonstra 4 mile 00:39:05
Angelique van der Laan 4 mile 00:34:04
Margriet Offringa 4 mile 00:39:31
Emma Steegstra 4 mile 00:38:46 PR

Evink Run, Drachten 2 October 2016

Rob van der Meulen 10 km 00:49:31

Eemsmondloop, Uithuizermeeden 1 October 2016

Luuk Kruizinga 10 km 00:42:56

Berlin Marathon, Berlijn 25 September 2016

Kees Afman 42 km 04:05:01
Wijnand Helfrich 42 km 04:30:06

Texel Halve Marathon, Texel 25 September 2016

Jan Pijpker 21 km 01:58:16
Titia Pijpker 10 km 01:07:58

MaRun (Marumeromloop), Marum 24 September 2016

Jan Bron 10 km 00:53:31

Thesingerun, Thesinge 24 September 2016

Luuk Kruizinga 21 km 01:41:59
Jolanda van Os 4 mile 00:38:46
Trees Wimmenhove 10 km 01:02:19
Zinja Wierenga-Sportel 10 km 01:05:16

Centrale As, Dokkum 24 September 2016

Karin Danhof 21 km 02:15:17
Pieter de Haan 21 km 02:12:51
Rompt Noordenbos 21 km 02:15:16
Sophie Crijns 21 km 02:12:51 Debuut

Dam tot Damloop, Zaandam 18 September 2016

Wiebe Kloppenburg 10 mile 01:19:27 PR ! met 3 minuten
Wybrand Dijksterhuis 10 mile 01:23:40 Dam tot Damloop 23-09-2018

Hummel ZUIDHORuN, Zuidhorn 17 September 2016

Hans Kooistra 10 km 01:01:00
Luuk Kruizinga 10 km 00:42:19 PR
Johan de Wagt 10 km 00:50:12
Erwin van der Zwaag 10 km 00:43:47
Meindert ter Veer 10 km 00:35:34 3e Msen
Jan Pijpker 10 km 00:54:01 Haas voor Marinda
Auke de Jong 10 km 00:50:18
Marinda Pijpker 10 km 00:54:01 PR
Sieger Haakma 10 km 00:37:19
Afina Mechielsen 5 km 00:35:03 Met dochter Indy
Anco de Boer 10 km 00:51:44
Miranda Buijs 5 km 00:31:05

Westernielandrun, Westernieland 10 September 2016

Luuk Kruizinga 10 km 00:44:39

Proostmeerloop, Wagenborgen 3 September 2016

Luuk Kruizinga 10 km 00:43:26

Bommen Berend loop 2016, Groningen 28 August 2016

Miranda Buijs 10 km 01:05:08 Warm!

Raven trail, Vledderveen 27 August 2016

Pieter de Haan 30 km 03:22:51
Wijnand Helfrich 30 km 03:11:54
Stien Hut 15 km 01:40:53
Rompt Noordenbos 30 km 03:22:51

33 Teutonenlauf Volkslauf, Stapelmoor Deutschland 19 August 2016

Jolanda van Os 5 km 00:27:11 2e cat V40

De 7 van Zevenhuizen, Zevenhuizen 12 August 2016

Karin Danhof 7 km 00:39:16
Hans Kooistra 7 km 00:43:57
Luuk Kruizinga 7 km 00:28:32
Jolanda van Os 7 km 00:37:31
Marinda Pijpker 7 km 00:38:18
Titia Pijpker 7 km 00:47:25
Kees Kuipers 7 km 00:29:02

Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum 30 July 2016

Luuk Kruizinga 21 km 01:44:47
Gertjan de Haas 21 km 02:22:59

Midzomermarathon , Diever 16 July 2016

Karin Danhof 10 km 00:54:22
Luuk Kruizinga 10 km 00:48:13 benauwd liep voor de 20, uitgestapt bij de 10

Dornumer wasserschloss lauf, Dornum (Duitsland) 8 July 2016

Karin Danhof 10 km 00:54:37
Marijke Hondebrink 5 km 00:30:55
Luuk Kruizinga 10 km 00:43:04 3e cat30
Jolanda van Os 5 km 00:26:29
Marco Janssen 5 km 00:29:11
Ellen Janssen-Nijholt 5 km 00:30:51

Oldewierdenloop, Opende 2 July 2016

Rins Herder 21 km 01:43:38
Luuk Kruizinga 21 km 01:37:55

Bafloop, Baflo 1 July 2016

Jolanda van Os 10 km 00:56:00
Marinda Pijpker 10 km 00:56:14 10,230 km
Laurens Mos 10 km 00:53:10
Zinja Wierenga-Sportel 5 km 00:30:14
Zinja Wierenga-Sportel 10 km 01:00:42 10,2 km
Zinja Wierenga-Sportel 10 km 01:00:42 10,2 km

Reitdiephavenrun, Groningen 26 June 2016

Karin Danhof 5600 meter 00:29:31 1e cat V50
Coos Datema 11200 meter 01:03:31
Peter Disseldorp 11200 meter 00:57:58
Philip Elsinga 11200 meter 01:04:03 blessure
Willie Elsinga 11200 meter 00:58:21 2e cat V50
Rins Herder 11200 meter 00:52:51 PR
Corrie Klompien 11200 meter 01:07:35
Luuk Kruizinga 11200 meter 00:47:22 Nieuw PR
Rob van der Meulen 11200 meter 01:01:16
Rompt Noordenbos 6 mile 00:57:57
Anja Euwema 5600 meter 00:35:21 3e cat V50
Kees Kuipers 11200 meter 00:47:17
Thea Mepschen 5600 meter 00:35:40
Martin de Boer 5600 meter 00:35:40

Run van Roden, Roden 26 June 2016

Kees Afman 10500 meter 01:07:00
Ester Plenter 10500 meter 01:06:59

Stadsloop Appingedam, Appingedam 25 June 2016

Kees Kuipers 5 km 00:19:10

Ladiesrun, Groningen 12 June 2016

Sandra Kreuning 5 km 00:31:50
Ester Plenter 2500 meter 00:15:56
Afina Mechielsen 2500 meter 00:15:45
Miranda Buijs 7500 meter 00:47:25

Zomercrossloop, Veenhuizen 11 June 2016

Jan Bron 10 km 00:52:55

Berekuil Omloop Grolloo, Grolloo 11 June 2016

Luuk Kruizinga 10 km 00:43:02

Slachtemarathon, Oosterbierum-Raerd 4 June 2016

Kees Afman 42 km 04:41:23
Karin Danhof 42 km 05:14:42
Coos Datema 42 km 04:06:11
Peter Disseldorp 42 km 04:47:45
Pieter de Haan 42 km 05:16:28
Rompt Noordenbos 42 km 04:27:19
Els van der Zwaag 42 km 04:54:20 Debuut
Erwin van der Zwaag 42 km 04:54:10
Jan Pijpker 42 km 04:36:27 Debuut
Auke de Jong 42 km 04:33:32 Debuut
Kees Kuipers 42 km 03:59:35

Lauwersloop estafette etappe Eenrum-Baflo, Leeuwarden-Groningen 28 May 2016

Karin Danhof 4800 meter 00:24:46

loop Leeuwarden, Leeuwarden 22 May 2016

Robert Santema 21095 meter 01:51:49
Alie Schokker 10 km 01:07:29
Pieter Jansen 21 km 01:52:07

Midden Drentheloop, Zwiggelte 21 May 2016

Peter Disseldorp 10 km 00:51:05

Nacht van Groningen, Groningen 20 May 2016

Reinder Bergsma 10 km 00:38:53
Allard Bloem 21 km 01:42:32
Luuk Kruizinga 21 km 01:40:43
Meindert ter Veer 10 km 00:34:31 5e
Grico Sikkema 21 km 01:39:39 PR
Sieger Haakma 10 km 00:38:11

Run van Gieten, Gieten 14 May 2016

Luuk Kruizinga 25 km 01:59:59 PR, 8 min sneller dan vorig jaar

Langste Straatloop, St. Jabik 30 April 2016

Pieter de Haan 30 km 02:59:41
Rompt Noordenbos 35 km 03:40:06

OranjeRun, Oldehove 27 April 2016

Peter Disseldorp 10 mile 01:28:07
Rins Herder 10 mile 01:19:31
Luuk Kruizinga 10 mile 01:11:38
Meindert ter Veer 10 mile 00:56:17 3e Msen
Jolanda van Os 10600 meter 00:58:22
Marinda Pijpker 10 mile 01:38:43

[prev] [0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [next

 










voor het laatst gewijzigd op 2019-05-19 14:18:34 Privacy & Disclaimer