Nieuws
Welkom
Clinic
Uitslagen
Verslagen
Trainingen
Hummel ZUIDHORuN
Loopagenda
Contact
Lidmaatschap
Links

 

Alleen voor leden:
Gebruikersnaam
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten?

Uitslagen

Ben je lid van onze loopgroep, heb je aan een prestatieloop of wedstrijd meegedaan en ben je tevreden over het resultaat of gewoon trots dat je mee gedaan hebt? Vul dit formulier in en jouw uitslag wordt vermeld.

[prev] [0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [next

TCS Amsterdam Marathon 2016, Amsterdam 16 October 2016

Reinder Bergsma 42 km 03:17:30 PR
Karin Danhof 21 km 02:03:46
Meindert ter Veer 42 km 02:59:10 Debuut
Grico Sikkema 42 km 03:58:27 Debuut
Sieger Haakma 42 km 03:00:48 Debuut
Kees Kuipers 42 km 03:51:31

Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren 15 October 2016

Luuk Kruizinga 10 km 00:42:35

Vollemaansloop, Eelde 15 October 2016

Miranda Buijs 5275 meter 00:34:41

30ste 4 Mijl , Groningen 9 October 2016

Harma Apol Aardema 4 mile 00:37:39
Robert Santema 4 mile 00:44:10 samen met dochter
Allard Bloem 4 mile 00:33:55 met dochter
John Boersma 4 mile 00:33:26
Karin Danhof 4 mile 00:33:40
Coos Datema 4 mile 00:30:05
Peter Disseldorp 4 mile 00:39:29
Annet Hensums 4 mile 00:36:26
Rins Herder 4 mile 00:30:20
Sake Jager 4 mile 00:38:15
Leo Klein 4 mile 00:41:33 samen met dochter
Corrie Klompien 4 mile 00:37:18
Wiebe Kloppenburg 4 mile 00:35:06 Haas voor collega Diana!
Johan de Wagt 4 mile 00:36:05
Els van der Zwaag 4 mile 00:34:41 PR
Erwin van der Zwaag 4 mile 00:27:19
Meindert ter Veer 4 mile 00:21:45
Jan Pijpker 4 mile 00:32:13 Debuut
Auke de Jong 4 mile 00:30:13
Koos De Vries 4 mile 00:34:02
Marieke van der Pers 4 mile 00:35:31
Anja Euwema 4 mile 00:40:35
Titia Pijpker 4 mile 00:42:55
Laurens Mos 4 mile 00:32:27
Afina Mechielsen 4 mile 00:39:44
Ellen Janssen-Nijholt 4 mile 00:42:51
Ageeth Huizenga 4 mile 00:36:30
Ilja Boonstra 4 mile 00:39:05
Angelique van der Laan 4 mile 00:34:04
Margriet Offringa 4 mile 00:39:31
Emma Steegstra 4 mile 00:38:46 PR

Evink Run, Drachten 2 October 2016

Rob van der Meulen 10 km 00:49:31

Eemsmondloop, Uithuizermeeden 1 October 2016

Luuk Kruizinga 10 km 00:42:56

Berlin Marathon, Berlijn 25 September 2016

Kees Afman 42 km 04:05:01
Wijnand Helfrich 42 km 04:30:06

Texel Halve Marathon, Texel 25 September 2016

Jan Pijpker 21 km 01:58:16
Titia Pijpker 10 km 01:07:58

MaRun (Marumeromloop), Marum 24 September 2016

Jan Bron 10 km 00:53:31

Thesingerun, Thesinge 24 September 2016

Luuk Kruizinga 21 km 01:41:59
Jolanda van Os 4 mile 00:38:46
Trees Wimmenhove 10 km 01:02:19
Zinja Wierenga-Sportel 10 km 01:05:16

Centrale As, Dokkum 24 September 2016

Karin Danhof 21 km 02:15:17
Pieter de Haan 21 km 02:12:51
Rompt Noordenbos 21 km 02:15:16
Sophie Crijns 21 km 02:12:51 Debuut

Dam tot Damloop, Zaandam 18 September 2016

Wiebe Kloppenburg 10 mile 01:19:27 PR ! met 3 minuten
Wybrand Dijksterhuis 10 mile 01:23:40 Dam tot Damloop 23-09-2018

Hummel ZUIDHORuN, Zuidhorn 17 September 2016

Hans Kooistra 10 km 01:01:00
Luuk Kruizinga 10 km 00:42:19 PR
Johan de Wagt 10 km 00:50:12
Erwin van der Zwaag 10 km 00:43:47
Meindert ter Veer 10 km 00:35:34 3e Msen
Jan Pijpker 10 km 00:54:01 Haas voor Marinda
Auke de Jong 10 km 00:50:18
Marinda Pijpker 10 km 00:54:01 PR
Sieger Haakma 10 km 00:37:19
Afina Mechielsen 5 km 00:35:03 Met dochter Indy
Anco de Boer 10 km 00:51:44
Miranda Buijs 5 km 00:31:05

Westernielandrun, Westernieland 10 September 2016

Luuk Kruizinga 10 km 00:44:39

Proostmeerloop, Wagenborgen 3 September 2016

Luuk Kruizinga 10 km 00:43:26

Bommen Berend loop 2016, Groningen 28 August 2016

Miranda Buijs 10 km 01:05:08 Warm!

Raven trail, Vledderveen 27 August 2016

Pieter de Haan 30 km 03:22:51
Wijnand Helfrich 30 km 03:11:54
Stien Hut 15 km 01:40:53
Bé Kloezen 15 km 01:40:50
Rompt Noordenbos 30 km 03:22:51

33 Teutonenlauf Volkslauf, Stapelmoor Deutschland 19 August 2016

Jolanda van Os 5 km 00:27:11 2e cat V40

De 7 van Zevenhuizen, Zevenhuizen 12 August 2016

Karin Danhof 7 km 00:39:16
Hans Kooistra 7 km 00:43:57
Luuk Kruizinga 7 km 00:28:32
Jolanda van Os 7 km 00:37:31
Marinda Pijpker 7 km 00:38:18
Titia Pijpker 7 km 00:47:25
Kees Kuipers 7 km 00:29:02

Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum 30 July 2016

Luuk Kruizinga 21 km 01:44:47
Gertjan de Haas 21 km 02:22:59

Midzomermarathon , Diever 16 July 2016

Karin Danhof 10 km 00:54:22
Luuk Kruizinga 10 km 00:48:13 benauwd liep voor de 20, uitgestapt bij de 10

Dornumer wasserschloss lauf, Dornum (Duitsland) 8 July 2016

Karin Danhof 10 km 00:54:37
Marijke Hondebrink 5 km 00:30:55
Luuk Kruizinga 10 km 00:43:04 3e cat30
Jolanda van Os 5 km 00:26:29
Marco Janssen 5 km 00:29:11
Ellen Janssen-Nijholt 5 km 00:30:51

Oldewierdenloop, Opende 2 July 2016

Rins Herder 21 km 01:43:38
Luuk Kruizinga 21 km 01:37:55

Bafloop, Baflo 1 July 2016

Jolanda van Os 10 km 00:56:00
Marinda Pijpker 10 km 00:56:14 10,230 km
Laurens Mos 10 km 00:53:10
Zinja Wierenga-Sportel 5 km 00:30:14
Zinja Wierenga-Sportel 10 km 01:00:42 10,2 km
Zinja Wierenga-Sportel 10 km 01:00:42 10,2 km

Reitdiephavenrun, Groningen 26 June 2016

Karin Danhof 5600 meter 00:29:31 1e cat V50
Coos Datema 11200 meter 01:03:31
Peter Disseldorp 11200 meter 00:57:58
Philip Elsinga 11200 meter 01:04:03 blessure
Willie Elsinga 11200 meter 00:58:21 2e cat V50
Rins Herder 11200 meter 00:52:51 PR
Corrie Klompien 11200 meter 01:07:35
Luuk Kruizinga 11200 meter 00:47:22 Nieuw PR
Rob van der Meulen 11200 meter 01:01:16
Rompt Noordenbos 6 mile 00:57:57
Anja Euwema 5600 meter 00:35:21 3e cat V50
Kees Kuipers 11200 meter 00:47:17
Thea Mepschen 5600 meter 00:35:40
Arjan Dijksterhuis 5600 meter 00:29:21
Martin de Boer 5600 meter 00:35:40

Run van Roden, Roden 26 June 2016

Kees Afman 10500 meter 01:07:00
Ester Plenter 10500 meter 01:06:59

Stadsloop Appingedam, Appingedam 25 June 2016

Kees Kuipers 5 km 00:19:10

Ladiesrun, Groningen 12 June 2016

Sandra Kreuning 5 km 00:31:50
Ester Plenter 2500 meter 00:15:56
Afina Mechielsen 2500 meter 00:15:45
Miranda Buijs 7500 meter 00:47:25

Zomercrossloop, Veenhuizen 11 June 2016

Jan Bron 10 km 00:52:55

Berekuil Omloop Grolloo, Grolloo 11 June 2016

Luuk Kruizinga 10 km 00:43:02

Slachtemarathon, Oosterbierum-Raerd 4 June 2016

Kees Afman 42 km 04:41:23
Karin Danhof 42 km 05:14:42
Coos Datema 42 km 04:06:11
Peter Disseldorp 42 km 04:47:45
Pieter de Haan 42 km 05:16:28
Bé Kloezen 42 km 05:18:06
Rompt Noordenbos 42 km 04:27:19
Els van der Zwaag 42 km 04:54:20 Debuut
Erwin van der Zwaag 42 km 04:54:10
Jan Pijpker 42 km 04:36:27 Debuut
Auke de Jong 42 km 04:33:32 Debuut
Kees Kuipers 42 km 03:59:35

Lauwersloop estafette etappe Eenrum-Baflo, Leeuwarden-Groningen 28 May 2016

Karin Danhof 4800 meter 00:24:46

loop Leeuwarden, Leeuwarden 22 May 2016

Robert Santema 21095 meter 01:51:49
Alie Schokker 10 km 01:07:29
Pieter Jansen 21 km 01:52:07

Midden Drentheloop, Zwiggelte 21 May 2016

Peter Disseldorp 10 km 00:51:05

Nacht van Groningen, Groningen 20 May 2016

Reinder Bergsma 10 km 00:38:53
Allard Bloem 21 km 01:42:32
Luuk Kruizinga 21 km 01:40:43
Meindert ter Veer 10 km 00:34:31 5e
Grico Sikkema 21 km 01:39:39 PR
Sieger Haakma 10 km 00:38:11

Run van Gieten, Gieten 14 May 2016

Luuk Kruizinga 25 km 01:59:59 PR, 8 min sneller dan vorig jaar

Langste Straatloop, St. Jabik 30 April 2016

Pieter de Haan 30 km 02:59:41
Rompt Noordenbos 35 km 03:40:06

OranjeRun, Oldehove 27 April 2016

Peter Disseldorp 10 mile 01:28:07
Rins Herder 10 mile 01:19:31
Luuk Kruizinga 10 mile 01:11:38
Meindert ter Veer 10 mile 00:56:17 3e Msen
Jolanda van Os 10600 meter 00:58:22
Marinda Pijpker 10 mile 01:38:43
Marieke van der Pers 10600 meter 01:02:21
Trees Wimmenhove 10600 meter 01:02:30
Gerda Boersma-Reitsema 10600 meter 01:02:54
Afina Mechielsen 10600 meter 01:06:38
Zinja Wierenga-Sportel 10600 meter 01:02:39
Margriet Offringa 10600 meter 01:06:31

Vuurtorenloop , Vlieland 24 April 2016

Karin Danhof 10 mile 01:45:22 Debuut 10 zeemijlen
Jan Pijpker 10 mile 01:36:37 18,5 km. PR
Titia Pijpker 5 mile 01:02:56 Zeemijl
Marco Janssen 10 mile 02:02:19 Debuut, 10 zeemijlen
Ellen Janssen-Nijholt 5 mile 01:01:56 zeemijl
Anneke Tilma 10 mile 01:00:49 zeemijl

Vlierijck Vuurtoren sprint, Vlieland 24 April 2016

Karin Danhof 450 meter 00:02:54 Helling van 14.5% !
Jan Pijpker 450 meter 00:02:53
Titia Pijpker 450 meter 00:03:42
Marco Janssen 450 meter 00:03:33
Ellen Janssen-Nijholt 450 meter 00:03:36
Anneke Tilma 450 meter 00:03:34

Walk for Life, Groningen 23 April 2016

Philip Elsinga 11 km 00:53:35

Cascaderun, Hoogeveen 17 April 2016

Luuk Kruizinga 10 mile 01:10:15 PR
Koos De Vries 10 mile 01:37:05

Marathon Rotterdam, Rotterdam 10 April 2016

Coos Datema 42 km 04:01:56
Wiebe Kloppenburg 42 km 04:00:00
Laurens Mos 42 km 04:42:45

Natuurloop, Siddeburen 9 April 2016

Peter Disseldorp 10 mile 01:33:06
Meindert ter Veer 10 mile 00:58:35 2e Msen
Grico Sikkema 10 mile 01:15:54
Sieger Haakma 10 mile 01:01:26

Vitality Reading Half Marathon , Reading United Kingdom 3 April 2016

Stien Hut 21 km 02:20:23
Bé Kloezen 21 km 02:20:23

LEGiO-run, Grootegast 2 April 2016

Reinder Bergsma 10 km 00:40:55 13e Msen
Robert Santema 5 km 00:36:55 75e Msen
Peter Disseldorp 10 km 00:59:50 37e M50
Philip Elsinga 10 km 00:46:47 16e M50
Willie Elsinga 10 km 00:51:48 3e plaats V50
Pieter de Haan 10 km 00:50:51 9e M60
Rins Herder 10 km 00:46:55 18e M50
Leo Klein 10 km 00:51:56 28e M50
Hans Kooistra 10 km 00:59:48 PR
Luuk Kruizinga 10 km 00:42:24 PR
Rob van der Meulen 10 km 00:47:32 22e M40
Meindert ter Veer 10 km 00:34:23 4e Msen
Jan Pijpker 10 km 00:55:22 34e M50
Auke de Jong 10 km 00:49:07 6e M60
Marinda Pijpker 10 km 00:55:22 11e Vsen
Grico Sikkema 10 km 00:44:35 17e M40
Anne-Marie Vroom Selten 10 km 00:54:49 3e plaats V40
Sieger Haakma 10 km 00:36:14 8e Msen

klap tot klap loop, musselkanaal/stadskanaal 28 March 2016

Luuk Kruizinga 10 km 00:45:01

NK Veldloop gemeenten, Spijkenisse 23 March 2016

Karin Danhof 9 km 00:48:35
Rins Herder 12 km 01:03:10
Rins Herder 6 km 00:35:30 voor het plezier nog een rondje
Stien Hut 9 km 00:50:09
Bé Kloezen 12 km 01:08:28
Rompt Noordenbos 12 km 01:03:10
Rompt Noordenbos 6 km 00:33:30 Voor het plezier nog een rondje
Ellen Janssen-Nijholt 9 km 00:57:37

Leeksterlenteloop, Leek 19 March 2016

Reinder Bergsma 10 km 00:44:58 goede HAAS
Luuk Kruizinga 21 km 01:39:39
Grico Sikkema 10 km 00:44:58 eindelijk onder 45 min
Sieger Haakma 21 km 01:19:20 2e plaats

Monnikenloop, Schiermonnikoog 19 March 2016

Kees Afman 10 mile 01:37:12
Harma Apol Aardema 10 km 01:10:30
Karin Danhof 10 km 00:56:46 schierpittigoog!
Marijke Hondebrink 10 km 01:07:24
Ester Plenter 10 mile 01:37:12
Jolanda van Os 10 km 01:01:12
Anne-Marie Vroom Selten 10 mile 01:39:53
Marieke van der Pers 10 km 01:02:00
Anke Zuidema 5 km 00:36:16
Trees Wimmenhove 10 km 01:01:27
Margriet van Straten 10 km 01:07:15
Gerda Boersma-Reitsema 10 km 01:02:01
Afina Mechielsen 10 km 01:05:08
Kor Alkema 10 km 01:05:12
Angelique van der Laan 5 km 00:37:46
Zinja Wierenga-Sportel 10 km 01:01:16
Margriet Offringa 10 km 01:05:07
Anneke Tilma 10 mile 01:43:01
Metty De Haas 10 km 01:08:54
Thea Mepschen 10 km 01:10:35
Gertjan de Haas 5 km 00:38:52
Arjan Dijksterhuis 10 km 00:59:25

Bonifatiusloop, Dokkum 19 March 2016

Pieter de Haan 21 km 01:52:30
Rompt Noordenbos 21 km 01:50:05

Veneboerloop, Drachten 12 March 2016

Rob van der Meulen 10 km 00:48:21

Halve van Haren, Haren 12 March 2016

Heidi van den Berg 21 km 01:48:36 PR
Reinder Bergsma 21 km 01:28:57
Robert Santema 21 km 01:58:29
Allard Bloem 21 km 01:51:21
Karin Danhof 12300 meter 01:13:00 met vriendin gelopen
Coos Datema 21 km 01:42:36
Peter Disseldorp 21 km 02:13:45
Philip Elsinga 21 km 01:43:40
Wijnand Helfrich 21 km 01:54:15
Corrie Klompien 21 km 02:13:55 PR
Luuk Kruizinga 21 km 01:37:48
Bineke Priet 21 km 02:09:30
Els van der Zwaag 21 km 02:07:14
Erwin van der Zwaag 21 km 01:55:54
Meindert ter Veer 21 km 01:16:05 PR
Jan Pijpker 21 km 01:48:28 PR.
Titia Pijpker 12300 meter 01:23:58

Piterrun, Lippenhuizen 12 March 2016

Jan Bron 21 km 01:54:16

Achtkastelen loop (3 gezien), Vorden 6 March 2016

Wiebe Kloppenburg 30 km 02:41:21 Debuut op 30

Texeltrail, Texel 20 February 2016

Peter Disseldorp 25 km 02:32:49
Pieter de Haan 25 km 02:32:50
Rompt Noordenbos 25 km 02:26:04

8 van Langezwaag, Langezwaag 20 February 2016

Reinder Bergsma 10 km 00:39:45 2 x pitstop door pech
Meindert ter Veer 10 km 00:35:21 1e plts
Grico Sikkema 10 km 00:45:11 PR!
Sieger Haakma 10 km 00:36:18 4e plts

Groet uit Schoorlrun 2016, Schoorl 14 February 2016

Allard Bloem 30 km 02:59:38
Coos Datema 30 km 02:40:50 PR
Corrie Klompien 21 km 02:15:47 PR
Dirk Schipper 21 km 02:01:56
Kees Kuipers 30 km 02:56:24

Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden, Leeuwarden 7 February 2016

Reinder Bergsma 10 km 00:40:34
Meindert ter Veer 10 km 00:35:21 1e plts

blaauwbekmarathon, blauwestad 6 February 2016

Luuk Kruizinga 21 km 01:47:59

De Groene 4mijl, Eelderwolde 31 January 2016

Karin Danhof 6400 meter 00:35:08
Coos Datema 6400 meter 00:39:06
Corrie Klompien 6400 meter 00:39:05
Kees Kuipers 6400 meter 00:27:57
Angelique van der Laan 6400 meter 00:47:10

Ambtenarencross Noord Nederland , Hollandseveld 24 January 2016

Karin Danhof 5 km 00:29:02 1e cat D50+

Nieuwjaarsloop De Wilp, De Wilp 2 January 2016

Reinder Bergsma 21 km 01:26:22
Allard Bloem 21 km 01:42:15
Coos Datema 21 km 01:48:18
Rins Herder 21 km 02:15:25
Marijke Hondebrink 10 km 01:07:00
Stien Hut 21 km 02:08:54
Hans Kooistra 21 km 02:15:23
Sandra Kreuning 10 km 01:05:31
Luuk Kruizinga 21 km 01:40:14
Janny Lanting-Norden 10 km 01:06:16
Jenny Schipper 10 km 01:05:37
Els van der Zwaag 21 km 02:08:54
Meindert ter Veer 21 km 01:26:21 Haas
Jolanda van Os 5 km 00:26:30
Jan Pijpker 10 km 00:55:13 Haas
Marinda Pijpker 10 km 00:55:13 PR

[prev] [0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [next

 










voor het laatst gewijzigd op 2018-12-11 09:41:55 Privacy & Disclaimer