Nieuws
Welkom
Clinic
Uitslagen
Verslagen
Trainingen
Duurlopen
Loopagenda
Contact
Lidmaatschap
Links

 

Alleen voor leden:
Gebruikersnaam
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten?

Uitslagen

Ben je lid van onze loopgroep, heb je aan een prestatieloop of wedstrijd meegedaan en ben je tevreden over het resultaat of gewoon trots dat je mee gedaan hebt? Vul dit formulier in en jouw uitslag wordt vermeld.

[prev] [0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [next

Adventurerun Ameland, Nes 14 December 2019

Karin Danhof 10 km 00:56:22

Zevenheuvelenloop, Nijmegen 17 November 2019

Jan Pijpker 15 km 01:20:44
Titia Pijpker 15 km 01:44:06
Laurens Mos 15 km 01:19:57

37th Athens Marathon. The Authentic, Athene, Griekenland 10 November 2019

Alwin Bakema 42 km 04:45:21 Mijn eerste, maar zeker niet de laatste.

Berenloop, Terschelling 3 November 2019

Kees Afman 21 km 02:13:53
Heidi van den Berg 21 km 01:50:53
Allard Bloem 21 km 01:47:09
Karin Danhof 21 km 01:59:01
Luuk Kruizinga 42 km 04:03:36
Johan de Wagt 21 km 01:50:03
Dirk Schipper 21 km 02:22:45
Jan Pijpker 21 km 01:56:52
Koos De Vries 42 km 04:29:44
Anne-Marie Vroom Selten 21 km 02:28:43
Froukje Kooij 21 km 01:49:59
Anita Koers-Koppes 21 km 01:58:35
Peter Schultinga 21 km 01:24:00
Kris Posthumus 21 km 01:50:45
Wybrand Dijksterhuis 21 km 01:43:40
Lianne Bloem-Maerman 21 km 01:50:35

Kleintje berenloop, Terschelling 2 November 2019

Titia Pijpker 10 km 01:07:30

Plantsoenloop, Groningen 2 November 2019

Matthijs Wind 8 km 00:40:29

Zeemijlenloop, Delfzijl 27 October 2019

Wanda Hulsebos 3 mile 00:34:44

Dwingelderveldloop, Dwingeloo 26 October 2019

Jan Bron 21 km 01:57:52
Rins Herder 21 km 01:48:58 Prachtige loop

Boerbosloop , Rolde 26 October 2019

Matthijs Wind 8 km 00:45:26 Mooie cross loop

Amsterdam Marathon, Amsterdam 20 October 2019

Coos Datema 42 km 04:36:03
Corrie Klompien 42 km 04:43:48 PR
Bineke Priet 21 km 02:24:44 opmerking

4 Mijl van Groningen, Groningen 13 October 2019

Kees Afman 4 mile 00:41:24
Reinder Bergsma 4 mile 00:25:39
Robert Santema 4 mile 00:30:54
John Boersma 4 mile 00:28:54
Karin Danhof 4 mile 00:34:49
Coos Datema 4 mile 00:33:06
Peter Disseldorp 4 mile 00:33:13
Rins Herder 4 mile 00:29:55
Peter van Zoest 4 mile 00:32:24
Els van der Zwaag 4 mile 00:37:29
Erwin van der Zwaag 4 mile 00:30:21
Meindert ter Veer 4 mile 00:22:26
Jan Pijpker 4 mile 00:32:12 PR
Anja Euwema 4 mile 00:44:22
Titia Pijpker 4 mile 00:41:33
Laurens Mos 4 mile 00:33:31
Harmen Boeijenk 4 mile 00:34:02
Metty De Haas 4 mile 00:41:06
Gertjan de Haas 4 mile 00:37:28
Miranda Buijs 4 mile 00:41:46
Roel Lakenvelt 4 mile 00:40:09
Evelien Bouwman 4 mile 00:39:49 Samen met Noor
Daphne Geluk 4 mile 00:36:59
Matthijs Wind 4 mile 00:31:02
Alwin Bakema 4 mile 00:35:10
Wanda Hulsebos 4 mile 00:41:47 Mijn eerste!
Kasper Trof 4 mile 00:34:41

Trailrun Terschelling, Terschelling 6 October 2019

Marian de Haan 10 km 01:31:20
Titia Pijpker 10 km 01:31:21

MaRun, Marum 28 September 2019

Jan Bron 10 km 00:50:24
Rins Herder 5 km 00:22:52 Lekker gelopen PR verbeterd met twee seconden
Els van der Zwaag 10 km 00:57:05
Erwin van der Zwaag 10 km 00:57:05
Alwin Bakema 10 km 00:48:45

Halve van Bovensmilde, ijsvereniging de Vooruitgang, Bovensmilde 15 July 2019

Rins Herder 21 km 01:54:02 Vreselijk parcours, uitstekende verzorging

Run van Roden, Roden 23 June 2019

Alwin Bakema 10 km 01:04:12

TT-Run, Assen 22 June 2019

Alwin Bakema 8800 meter 00:47:34
Raphael Gout 8800 meter 00:43:50

Ladiesrun, Groningen 9 June 2019

Karin Danhof 10 km 00:56:16 2e V50
Janny Lakenvelt-Brouwer 7500 meter 00:52:12

10 venenloop, tiendeveen 8 June 2019

Luuk Kruizinga 21 km 01:37:39

Halve Marathon Ermelo, Ermelo 1 June 2019

Hans Kooistra 10 km 01:08:35 opmerking 25 graden

Reitdiephavenrun, Groningen 26 May 2019

Allard Bloem 10 km 00:44:50
Karin Danhof 5 km 00:34:43
Rins Herder 10 km 00:50:25
Luuk Kruizinga 10 km 00:45:36
Rompt Noordenbos 5 km 00:34:42
Afina Mechielsen 10 km 01:09:55
Margriet Offringa 10 km 01:09:55
Miranda Buijs 10 km 01:05:54
Alwin Bakema 10 km 00:47:08
Wanda Hulsebos 5 km 00:31:42
Ellen de Jonge 5 km 00:34:43
Hieke Denijs 5 km 00:34:00
Kasper Trof 5 km 00:30:02
Rein van den Bos 5 km 00:30:03

Steemer omloop, Stedum 18 May 2019

Luuk Kruizinga 10 km 00:42:20

Hardenberg Cityrun, Hardenberg 17 May 2019

Allard Bloem 21 km 01:46:44

Dikke tienrunn, Feerwerd 12 May 2019

Luuk Kruizinga 10 km 00:43:13 4e overall en

Run van gieten, Gieten 11 May 2019

Luuk Kruizinga 21 km 01:36:36

Marathon van Hamburg, Hamburg 28 April 2019

Allard Bloem 42 km 03:57:20

Oranjerun, Oldehove 27 April 2019

Philip Elsinga 10 mile 01:21:20
Willie Elsinga 10 mile 01:30:09
Rins Herder 10 mile 01:30:12
Luuk Kruizinga 10 mile 01:11:20 3e cat. 40+
Meindert ter Veer 10 mile 00:58:23 2e cat Msen
Marieke van der Pers 10 km 01:04:01
Anke Zuidema 5 km 00:33:29
Trees Wimmenhove 5 km 00:29:17
Afina Mechielsen 5 km 00:32:47
Zinja Wierenga-Sportel 10 mile 01:43:07
Janny Lakenvelt-Brouwer 10 km 01:03:45

Vuurtorenloop, Vlieland 15 April 2019

Kees Afman 18 km 01:25:33
Karin Danhof 18 km 01:45:58 3e V55
Ester Plenter 9 km 00:55:43

Enschede Marathon, Enschede 14 April 2019

Philip Elsinga 42 km 03:44:09 PR

NN Marathon, Rotterdam 7 April 2019

Reinder Bergsma 42 km 03:49:23
Coos Datema 42 km 00:00:00 dnf
Luuk Kruizinga 42 km 03:51:27
Meindert ter Veer 42 km 02:57:59
Froukje Kooij 42 km 04:27:49
Anita Koers-Koppes 42 km 04:42:04
Evelien Bouwman 42 km 05:37:51
Daphne Geluk 10 km 00:53:39

Legiorun, Grootegast 6 April 2019

Peter Disseldorp 10 km 00:52:43
Rins Herder 10 km 00:52:12
Ester Plenter 10 km 00:57:15 PR
Kris Posthumus 10 km 00:47:05
Taeke Anne Boersma 10 km 00:45:55 PR
Tine Zweers 10 km 00:44:04
Matthijs Wind 10 km 00:53:01
Alwin Bakema 10 km 00:46:33
Raphael Gout 5 km 00:23:49

Raitdaiprun, Sauwerd 6 April 2019

Daphne Geluk 10 km 00:49:44 2e plts

Zandvoort Circuit Run, Zandvoort 31 March 2019

Daphne Geluk 5 km 00:25:07
Daphne Geluk 12 km 01:03:47

Monnikenloop, Schiermonnikoog 30 March 2019

Kees Afman 10 mile 01:13:07
Marian de Haan 10 km 01:12:17
Leo Klein 10 km 01:01:41
Sandra Kreuning 10 mile 01:51:56
Ester Plenter 10 mile 01:43:47
Joan Wijbenga 10 mile 01:51:56
Jolanda van Os 10 km 01:09:33
Marieke van der Pers 5 km 00:34:04
Titia Pijpker 10 km 01:10:41
Margriet van Straten 5 km 00:35:56
Afina Mechielsen 10 km 01:12:08
Zinja Wierenga-Sportel 10 km 01:03:36
Margriet Offringa 10 km 01:12:45
Metty De Haas 10 km 01:05:30
Gertjan de Haas 10 mile 01:39:54
Pierre de Hei 10 mile 01:44:03
Miranda Buijs 10 mile 01:53:45
Roel Lakenvelt 10 km 01:07:59
Janny Lakenvelt-Brouwer 10 km 01:05:17
Alwin Bakema 10 mile 01:23:04

Drents Friese Woldmarathon, Diever 30 March 2019

Jan Bron 21 km 01:58:51

LenteMarathon, Amstelveen 24 March 2019

Kees Afman 42 km 03:46:21

Leekster Lenteloop , Nienoord 23 March 2019

Karin Danhof 10 km 00:56:50
Peter Disseldorp 10 km 00:52:43
Rins Herder 10 km 00:56:04
Luuk Kruizinga 21 km 01:39:16
Auke de Jong 21 km 01:55:50
Marjorein van Houten 21 km 02:05:00
Amarens Hamming 10 km 00:59:29
Mirjam Eefting 10 km 01:00:15
Eric Hamming 10 km 00:58:21
Taeke Anne Boersma 10 km 00:47:18
Tine Zweers 10 km 00:43:18 PR en 4e plts
Matthijs Wind 10 km 00:52:11
Linda Wijma-Vos 10 km 01:08:07
Alwin Bakema 21 km 01:50:03

Halve Marathon, Haren 9 March 2019

Heidi van den Berg 21 km 01:49:43
Allard Bloem 21 km 01:49:44
Coos Datema 21 km 02:09:53
Rins Herder 21 km 01:54:58
Corrie Klompien 21 km 02:12:41
Luuk Kruizinga 21 km 01:35:14
Ester Plenter 12 km 01:15:53
Els van der Zwaag 21 km 02:08:25
Erwin van der Zwaag 21 km 01:52:51
Anita Koers-Koppes 21 km 02:10:26
Metty De Haas 12 km 01:22:48
Gertjan de Haas 21 km 02:06:55
Carolien Kremer-Bolt 21 km 02:09:01
Evelien Bouwman 21 km 02:28:54
Kris Posthumus 21 km 01:48:02
Daphne Geluk 21 km 01:51:16
Taeke Anne Boersma 21 km 01:49:44
Tine Zweers 21 km 01:37:22

Tokyo Marathon, Tokyo 3 March 2019

Kees Afman 42 km 03:29:23 PR

Nacht van Groningen, Groningen 2 March 2019

Wijnand Helfrich 21 km 02:05:52
Luuk Kruizinga 10 mile 01:13:56
Daphne Geluk 10 km 00:51:17
Alwin Bakema 10 mile 01:26:00
Raphael Gout 5 km 00:24:20

8vanlangezwaag, langezwaag 16 February 2019

Luuk Kruizinga 21 km 01:36:06

Groet uit Schoorlrun, Schoorl 10 February 2019

Kees Afman 30 km 02:21:24
Heidi van den Berg 21 km 01:48:30
Allard Bloem 21 km 01:55:17
Coos Datema 21 km 01:55:42
Philip Elsinga 30 km 02:38:09
Willie Elsinga 10 km 00:59:37
Corrie Klompien 21 km 02:12:29
Anita Koers-Koppes 30 km 03:00:25
Evelien Bouwman 30 km 03:27:38
Daphne Geluk 21 km 01:50:33

Midwinter Marathon , Apeldoorn 3 February 2019

Kees Afman 25 km 02:15:40
Wybrand Dijksterhuis 25 km 02:15:40
Daphne Geluk 25 km 02:15:40

blaauwbekmarathon, blauwestad 2 February 2019

Luuk Kruizinga 21 km 01:36:56
Tine Zweers 21 km 01:37:00 PR

Zwolse bosloop , Heerde 22 January 2019

Kees Afman 21 km 01:52:00

Run Forest Run, Appelscha 22 January 2019

Kees Afman 14 km 01:08:00
Allard Bloem 25 km 02:18:01

De Groene 4Mijl, Eelderwolde 20 January 2019

Daphne Geluk 4 mile 00:31:52

Nieuwjaarsloop , De Wilp 5 January 2019

Peter Disseldorp 10 km 00:54:49
Luuk Kruizinga 21 km 01:37:37
Els van der Zwaag 10 km 00:54:49
Erwin van der Zwaag 21 km 01:54:09
Peter Schultinga 10 km 00:37:36
Tine Zweers 10 km 00:44:44 2e plts
Matthijs Wind 10 km 00:49:46

Oudejaarsloop 2018, Blijham 29 December 2018

Heidi van den Berg 21 km 01:49:13
Reinder Bergsma 21 km 01:29:33
Allard Bloem 21 km 01:44:44
Coos Datema 21 km 01:53:40
Philip Elsinga 21 km 01:49:49
Luuk Kruizinga 21 km 01:36:33
Rob van der Meulen 21 km 01:49:11
Anita Koers-Koppes 21 km 02:07:53
Evelien Bouwman 21 km 02:07:53
Wybrand Dijksterhuis 21 km 01:56:59
Daphne Geluk 21 km 01:56:59
Taeke Anne Boersma 21 km 01:51:52
Tine Zweers 21 km 01:38:42

Decemberloop, Peize 22 December 2018

Luuk Kruizinga 15 km 01:08:16
Martin de Boer 10 km 00:49:33

ADVENTureRUN Ameland, Nes 15 December 2018

Kees Afman 21 km 01:46:12
Allard Bloem 21 km 01:45:30
Karin Danhof 10 km 00:55:49
Coos Datema 21 km 01:58:53 Koud he?
Rins Herder 21 km 01:56:20
Rob van der Meulen 21 km 01:56:28
Ester Plenter 10 km 01:07:06
Jan Pijpker 21 km 01:53:50 Mooi loopweer
Titia Pijpker 10 km 01:08:14
Ellen Janssen-Nijholt 10 km 01:10:32
Sophie Crijns 5 km 00:37:01
Amarens Hamming 10 km 01:04:11
Mirjam Eefting 10 km 01:04:17
Peter Schultinga 21 km 01:24:36
Eric Hamming 10 km 01:02:05
Matthijs Wind 10 km 00:53:27 Veel tijd verloren in het bos

Nienoord crossloop, Nienoord 1 December 2018

Daphne Geluk 7 km 00:41:46

Baggelhuizercross, Assen 18 November 2018

Luuk Kruizinga 8 km 00:37:14

Zevenheuvelenloop, Nijmegen 18 November 2018

Daphne Geluk 15 km 01:21:19

VoV Run, Vries 11 November 2018

Luuk Kruizinga 10 km 00:43:13

Berenloop, Terschelling 4 November 2018

Kees Afman 42 km 03:40:10
Heidi van den Berg 42 km 04:01:51
Karin Danhof 42 km 04:18:35
Coos Datema 42 km 03:48:49
Pieter de Haan 42 km 04:30:32
Corrie Klompien 21 km 02:13:08
Rompt Noordenbos 42 km 04:21:57
Johan de Wagt 21 km 01:57:08
Dirk Schipper 21 km 02:12:44
Jan Pijpker 42 km 04:11:24 PR. -7min
Anne-Marie Vroom Selten 21 km 02:20:53
Anita Koers-Koppes 21 km 01:53:09
Evelien Bouwman 21 km 01:56:07
Peter Schultinga 21 km 01:23:16
Alwin Bakema 21 km 01:58:12

Plantsoenloop, Groningen 3 November 2018

Luuk Kruizinga 8 km 00:34:10 PR
Daphne Geluk 8 km 00:40:58
Matthijs Wind 8 km 00:40:12

Kleintje Berenloop, Terschelling 3 November 2018

Marian de Haan 10 km 00:58:55
Marinda Pijpker 10 km 00:57:06
Titia Pijpker 10 km 01:09:06

Zeemijlenloop, delfzijl 28 October 2018

Luuk Kruizinga 6 mile 00:47:27

Dublin Marathon, Dublin 28 October 2018

Reinder Bergsma 42 km 03:11:12 PR
Meindert ter Veer 42 km 02:56:39 PR
Grico Sikkema 42 km 04:01:59

Dwingelderveldloop, Dwingeloo 27 October 2018

Jan Bron 21 km 01:48:25
Philip Elsinga 21 km 01:44:29

Ekensteinloop, Appingedam 20 October 2018

Luuk Kruizinga 10 km 00:42:51

4 Mijl van Groningen, Haren 14 October 2018

Robert Santema 4 mile 00:30:48
John Boersma 4 mile 00:28:36
Karin Danhof 4 mile 00:33:04
Coos Datema 4 mile 00:33:33
Peter Disseldorp 4 mile 00:32:50
Rins Herder 4 mile 00:31:31
Monique Hoiting 4 mile 00:44:19
Leo Klein 4 mile 00:33:31
Corrie Klompien 4 mile 00:38:01
Luuk Kruizinga 4 mile 00:27:49
Ester Plenter 4 mile 00:37:01
Johan de Wagt 4 mile 00:41:17
Peter van Zoest 4 mile 00:33:01
Meindert ter Veer 4 mile 00:21:30 3e bedrijvenloop
Jan Pijpker 4 mile 00:32:08 PR
Anja Euwema 4 mile 00:42:28
Titia Pijpker 4 mile 00:42:55
Marco Janssen 4 mile 00:39:19
Harmen Boeijenk 4 mile 00:31:11
Ilja Boonstra 4 mile 00:39:36
Margriet Offringa 4 mile 00:41:00
Metty De Haas 4 mile 00:41:24
Gertjan de Haas 4 mile 00:39:31
Miranda Buijs 4 mile 00:41:50

[prev] [0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [next

 








voor het laatst gewijzigd op 2019-12-14 14:32:28 Privacy & Disclaimer